Tłumaczenia przysięgłe

Opis:

Data dodania: 16-01-2018

Zagraniczne dokumenty, które trafiają do urzędów i ważnych państwowych placówek wymagają tłumaczenia, przysięgłe na najwyższym poziomie oferuje wyłącznie Biuro Tłumaczeń PWN. To tam pracują najlepsi specjaliści w tej branży.

Warto wiedzieć, że tego typu tłumaczenia mogą wykonywać wyłącznie osoby, które wcześniej zdały państwowy egzamin i otrzymały dzięki niemu prawo do wykonywania takich tłumaczeń. Są one opieczętowywane, poświadcza się ich zgodność z oryginałem, a także umieszcza w odpowiednim rejestrze. Potrzeba nie lada doświadczenia i wiedzy, aby bez problemów przebrnąć przez te wszystkie procedury. Z Biurem Tłumaczeń PWN wszystko będzie łatwe i przyjemne. Sprawdź pełną ofertę na stronie internetowej, skontaktuj się z przedstawicielem, aby uzgodnić szczegóły współpracy i ciesz się pomocą profesjonalnego tłumacza.
Informacje:

Nazwa: Biuro Tłumaczeń PWN

Adres: Pamiątkowa 24

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-505

Telefon: 61 641 25 84

WWW: https://tlumaczenia-pwn.pl/

Wyraź opinięUżytkownik rintalar napisał:
Uważam, że w wypadku jeśli mamy jakiś dokumenty do przetłumaczenia, to najlepiej zlecić to takim tłumaczom, których kompetencje są wysokie. Mam wtedy pewność, że unikniemy niechcianych błędów w przekładzie.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Grochowska 24

Poznań

Mariusz Januzik KMSTUDIO

Witosa 10

Piła

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Kostrzyńska 33

Pobiedziska

© Copyright 2019 | www.michalakbus.pl