Kabel utp 5e

Opis:

Data dodania: 29-05-2018

Sklep internetowy Elektryzuj.com.pl to jedyne takie miejsce w sieci dopasowane do zmieniających się i powiększających potrzeb odbiorców. Obserwujemy dziś nieustanne pojawianie się nowych urządzeń, technologii oraz rozwiązań. Także w przypadku akcesoriów elektrycznych musimy dostrzegać te zmiany, jeśli chcemy zawsze być dopasowani do najnowszych standardów i spełniać się w każdych warunkach. Obsługa sklepu dokłada więc dużo uwagi do tego, by regularnie uzupełniać asortyment o nowe produkty.

Sprawdź dostępne kategorie oraz najbardziej popularne elementy w każdej z nich. Jeśli interesują cię kable teleinformatyczne, najlepszym rozwiązaniem będzie kabel UTP 5E, który posiada izolację z polietylenu oraz 0,5mm przekroju. To wybór przeznaczony dla profesjonalistów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zawsze możesz poprosić o konsultację sprzedawców.
Informacje:

Nazwa: ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Adres: Gdańska 35B

Miejscowość: Jastrowie

Kod pocztowy: 6-491

Telefon: 502-550-001

WWW: https://www.elektryzuj.com.pl/

Wyraź opinięUżytkownik hengutso napisał:
Elektryku! Jak robić zakupy, to tylko na www.elektryzuj.com.pl! Są tam wszystkie potrzebne tobie akcesoria i materiały, dostępne na wciągnięcie ręki, a właściwie myszki. :)
Data: 2018-08-28 15:40:13
Ocena: 5

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Grochowska 24

Poznań

Mariusz Januzik KMSTUDIO

Witosa 10

Piła

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Kostrzyńska 33

Pobiedziska

© Copyright 2019 | www.michalakbus.pl