Piły oscylacyjne

Opis:

Data dodania: 14-01-2018



Stany zwyrodnieniowe kręgosłupa, dyskopatia, przepuklina, zmiany przeciążeniowe, nowotwory kości — te schorzenia na co dzień diagnozuje i leczy ortopeda. Gros problemów, jakimi się zajmuje, stanowią także różnego rodzaju urazy: złamania, zwichnięcia, skręcenia. W wielu wyżej wymienionych przypadkach konieczne okazuje się założenie gipsu w celu ustabilizowania uszkodzonej kończyny. Unieruchomienie trwa zazwyczaj kilka tygodni. Po tym czasie można zdjąć opatrunek. Wykorzystuje się do tego piły oscylacyjne wyposażone w specjalne tarcze z zębami przystosowane do cięcia gipsu.

Nasuwa się pytanie: co zrobić w sytuacji, gdy wspomniany sprzęt odmówi posłuszeństwa? Wówczas z pomocą przychodzi ELITE Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne usługi serwisowania narzędzi chirurgicznych. Firma specjalizuje się również w dostarczaniu autoryzowanego instrumentarium do szpitali, klinik i innych placówek medycznych.




Informacje:

Nazwa: ELITE Sp. z o.o.

Adres: Korzona 111

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-571

Telefon: 22 679 24 69

WWW: http://www.elite.info.pl/

Wyraź opinię



Użytkownik Stefan Walczak napisał:
Elite.info.pl to sklep, który znalazłem po wielu dniach poszukiwania najlepszej oferty na piły oscylacyjne. Zauważcie, że dla mnie najlepsza oferta, nie znaczy najtańsza. I tyle w temacie.
Data: 2018-03-28 14:12:19
Ocena: 3

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)







Podobne firmy

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Solidarności 115

Warszawa

Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

Człuchowska 25

Warszawa

© Copyright 2018 | www.michalakbus.pl