Warszawa Drzwi porta • Hermes Drzwi

Opis:

Data dodania: 25-12-2018

Drzwi Porta, które w Warszawie sprzedaje przedsiębiorstwo ze strony gerda-drzwi.com, cieszą się ogromną popularnością od bardzo wielu lat. Szczególnie cenione są drzwi wewnątrzlokalowe, które idealnie nadają się zarówno do pokoi, łazienek, kuchni, WC, jak i do pomieszczeń biurowych, a biorąc pod uwagę ich wytrzymałość, mogą być także montowane w budynkach użyteczności publicznej. Warto wspomnieć, że w latach 2013 i 2014 marka ta została nagrodzona za jakość i design. 

Wśród asortymentu sklepu z podanej strony znajduje się wiele różnych rodzajów drzwi wewnętrznych tej marki, która jest jedną z najchętniej kupowanych, chociażby ze względu na to, że można je zakupić w szerokościach od 60 do 90 cm, a w przypadku niektórych modeli możliwe jest również zamówienie drzwi o szerokości 100 cm. Bogactwo modeli i wzorów oferowanych przez ten sklep jest ogromne, w związku z czym każdy klient bez względu na gust bez trudu znajdzie tutaj coś dla siebie. Niezdecydowani zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo pracowników firmy, jak również na profesjonalny montaż jej wyspecjalizowanej ekipy. 
Informacje:

Nazwa: Hermes Drzwi

Adres: Sarmacka 20A

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-972

Telefon: 22 6735432

WWW: https://gerda-drzwi.com/

Wyraź opinięUżytkownik Emilia Sadowska napisał:
Drzwi Porta są wg mnie bardzo dobre. Mam je już 5 lat ale idą z duchem czasu i nadal są postrzegane według mnie za nowoczesne i jakościowo wręcz idealne.
Data: 2019-01-31 13:03:03
Ocena: 4

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Solidarności 115

Warszawa

Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

Człuchowska 25

Warszawa

© Copyright 2019 | www.michalakbus.pl