Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej • Hpv Warszawa

Opis:

Data dodania: 05-03-2019

Wirus brodawczaka ludzkiego, czyli HPV, to wirus przenoszony najczęściej poprzez różnego typu kontakty seksualne. W większości przypadków zakażenie ustępuje samo, jako że układ odpornościowy jest w stanie zwalczyć wirusa w zarodku. Problem pojawia się wówczas, gdy wirus przełamuje barierę immunologiczną i przedostaje się do komórek ciała.

HPV może powodować zmiany niebezpieczne dla zdrowia, jak np. brodawki narządów płciowych. Niektóre typy wirusa są wysokoonkogenne, czyli związane z dużym ryzykiem powstania raka. Wśród nowotworów spowodowanych wirusem HPV znajdują się: rak szyjki macicy, sromu, pochwy, penisa i odbytu, a także nowotwór podniebienia i języka.

Każdy rodzaj zakażenia HPV bez względu na typ wirusa, jaki je wywołał, powinien być traktowany jako potencjalne zagrożenie transformacją nowotworową. Z tego względu zaleca się kompleksowe leczenie HPV w Warszawie, obejmujące metody z pogranicza medycyny akademickiej i komplementarnej. Szczegółowy opis takiego procesu terapeutycznego znajduje się na stronie internetowej opramed.pl.
Informacje:

Nazwa: Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej

Adres: Nike 29

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-442

Telefon: 537 472 947

WWW: https://opramed.pl

Wyraź opinięNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Zagłosuj:

Ocena (5 z 1 głosów)Podobne firmy

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Solidarności 115

Warszawa

Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

Człuchowska 25

Warszawa

© Copyright 2019 | www.michalakbus.pl