Kurtki motocyklowe

Opis:

Data dodania: 23-04-2018

Jeśli jesteś zapalonym motocyklistą, to z pewnością wiesz, że jazda motocyklem nie zawsze jest taka przyjemna, jak by się chciało. Szczególnie wtedy, gdy warunki atmosferyczne nie są korzystne i trzeba dobrze przygotować się do każdej podróży. Właśnie w tym celu zakłada się na siebie specjalne przygotowane ubrania, których celem jest zabezpieczenie kierującego przed pogodą, która nie da się tak mocno we znaki. Zwróć więc uwagę na kurtki motocyklowe, które mogą sprawić, że prowadzenie motocykla stanie się o wiele przyjemniejsze niezależenie od panującej pogody.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to wejdź na stronę motocyklowysklep24.pl i poznaj dostępną tam ofertę, z której na pewno wybierzesz dla siebie odpowiednie elementy, które sprawią, że prowadzenie motocykla będzie dla Ciebie samą przyjemnością, a warunki pogodowe nie będą Ci straszne! 
Informacje:

Nazwa: RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Adres: Szeroka 11

Miejscowość: Września

Kod pocztowy: 62-300

Telefon: 502 999 219

WWW: https://www.motocyklowysklep24.pl/

Wyraź opinięUżytkownik Wiktoria Szewczyk napisał:
Taką kurtkę motocyklową sprezentowałam swojemu mężowi, bo jego stara ma już naście lat. Ale oczywiście zostawił sobie ją po prostu z sentymentu.
Data: 2018-08-24 08:52:59
Ocena: 5

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Grochowska 24

Poznań

Mariusz Januzik KMSTUDIO

Witosa 10

Piła

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Kostrzyńska 33

Pobiedziska

© Copyright 2019 | www.michalakbus.pl