Turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych

Opis:

Data dodania: 17-03-2019

Czym jest turnus rehabilitacyjny? To miejsce, w którym osoby zmagające się z problemami zdrowotnymi, mogą skorzystać z profesjonalnej opieki fizjoterapeutów, logopedów, masażystów, hipoterapuetów, kynoterapeutów, a nawet pedagogów, którzy specjalizują się w pracy z dziećmi. 

Osrodek.wielspin.pl oferuje możliwość pobytu w pokoju w jednym z trzech standardów. Dla tych, co nie mogą wchodzić po schodach, przygotowano pokoje z łazienką położone w bocznym korytarzu. Co ważne dla osób niepełnosprawnych, cały kompleks dostosowany jest do ich potrzeb. Brak barier architektonicznych na pewno wpłynie pozytywnie na ich samopoczucie i zwiększy samodzielność.

Turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych są ważne z punktu widzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Jeśli wada jest wrodzona lub uniemożliwia powrót do pełnej sprawności, z pomocą przychodzą zabiegi rehabilitacyjne. Kinezyterapia, czyli tak zwana gimnastyka lecznicza, daje możliwość ćwiczeń w grupie, co ułatwia osobom nieśmiałym zawieranie nowych znajomości, które bez wątpienia mogą wspomóc proces leczenia.
Informacje:

Nazwa: WIELSPIN Sp. z o.o.

Adres: Jeziorna 16

Miejscowość: Wągrowiec

Kod pocztowy: 62-100

Telefon: 67 262 09 00

WWW: https://osrodek.wielspin.pl/

Wyraź opinięNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Grochowska 24

Poznań

Mariusz Januzik KMSTUDIO

Witosa 10

Piła

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Kostrzyńska 33

Pobiedziska

© Copyright 2019 | www.michalakbus.pl