Gumy na rzucenie palenia | Iapteka.pl

Opis:

Data dodania: 30-05-2018

Ludzi chcących rzucić palenie jest bardzo wielu. Starają się stosować różne metody w walce z potrzebą zapalenia kolejnego papierosa, dlatego producenci farmaceutyczni dostarczają suplement diety i produkty medyczne wspomagające rzucenie nałogu. Na stronie internetowej iapteka.pl znajdą Państwo różnego rodzaju produkty, jak również gumy na rzucenie palenia. Guma dla palaczy jest doraźnym środkiem, który powinno stosować się w momencie chęci sięgnięcia po papierosa.

Rzucie takiej gumy daje ulgę w potrzebie zapalenia papierosa, gdyż poprzez jej rzucie do krwi uwalnia się mała dawka nikotyny. Daje to wielu palaczom możliwość zahamowania potrzeby zapalenia papierosa. E-apteka udostępnia gumy dla palaczy w przystępnych cenach. Jeśli od dawna starasz się pozbyć nałogu tytoniowego, to gumy z małą dawką nikotyny mogą pomóc w tym postanowieniu.
Informacje:

Nazwa: ''AZ PHARMA'' SP. Z O.O.

Adres: Al. Piastów 16

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-333

Telefon: 91 434 47 79

WWW: https://iapteka.pl/

Wyraź opinięUżytkownik Nicole Gajewska napisał:
Po sukcesie nikoret i innych wspomagaczy rzucania palenia na rynku pojawiło się wiele tego typu rozwiązań. Ta apteka internetowa ma naprawdę dobrą ofertę w tym zakresie.
Data: 2018-06-19 15:16:26
Ocena: 5

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

Averto Sp. z o. o.

Śląska 32a

Szczecin

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

E. Plater 25A

Szczecinek

Averto Sp. z o. o.

Śląska 32a

Szczecin

© Copyright 2024 | www.michalakbus.pl