Camino de santiago

Opis:

Data dodania: 18-12-2017

Jedną z najciekawszych propozycji doświadczonego biura pielgrzymkowego Misja Travel jest wędrówka szlakiem świętego Jakuba w Hiszpanii. Wyprawa, nazywana Camino de Santiago, czyli Droga św. Jakuba, to kilka dni pieszego pielgrzymowania z miasteczka Tui w południowo-zachodniej Hiszpanii do Santiago de Compostela, gdzie prawdopodobnie znajduje się grób św. Jakuba Większego Apostoła.

Cała wyprawa zaczyna się od wylotu z Warszawy lub Wrocławia do Porto w Portugalii, miasta słynącego z produkcji wysokiej klasy win. Po zwiedzeniu najważniejszych zabytków miasta oraz magazynów wina turyści przejeżdżają pociągiem do Tui. Wędrówka pielgrzymim szlakiem w Hiszpanii trwa kilka dni. Każdego dnia pątnicy pokonują około 15 km, zwiedzając po drodze interesujące obiekty i uczestnicząc w Mszach św. Po dotarciu do Santiago de Compostela i modlitwie w tym szczególnym miejscu pielgrzymi przejeżdżają pociągiem do Madrytu, który jest ostatnim punktem programu tej interesującej wyprawy.
Informacje:

Nazwa: Biuro Podróży Misja Travel

Adres: Strzelecka 34

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-846

Telefon:

WWW: https://www.misjatravel.pl

Wyraź opinięUżytkownik Marcin Czerwiński napisał:
W zeszłym roku byłem tam właśnie i to była niezapomniana wycieczka, ze względu na niesamowite widoki oraz przesłanie pielgrzymkowe.
Data: 2019-05-13 08:57:46
Ocena: 5

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Grochowska 24

Poznań

Ebordi s.c.

Poznańska 3

Gądki

Go Stillo

Surzyńskiego 18

Kościan

© Copyright 2024 | www.michalakbus.pl