Zabiegi kosmetyczne z kwasem hialuronowym - Warszawa

Opis:

Data dodania: 24-10-2018

Niektóre zabiegi medycyny estetycznej wprawdzie widocznie odmładzają skórę, ale jednocześnie zmieniają rysy twarzy, co nie każdemu się to podoba. Może to dawać nieatrakcyjny wygląd, a przy tym pozwala od razu każdemu poznać, że twarz była poddawana zabiegom odmładzającym. Tymczasem wiele osób korzystających z takich możliwości wcale nie chce się do tego przyznawać, woląc zachować dyskrecję.

Sposobem na to i na jednoczesne widoczne, ale naturalne odmłodzenie skóry są zabiegi z kwasem hialuronowym w Warszawie, w klinice medycyny estetycznej Carpe Diem. Wypełnianie zmarszczek tą substancją daje naturalny efekt, zwłaszcza że składnik ten naturalnie występuje w skórze. Pozwala to odzyskać młody wygląd twarzy, ale jednocześnie zachować jej normalny wygląd, dzięki czemu nikt nie domyśli się tego rodzaju interwencji.
Informacje:

Nazwa: Carpe Diem

Adres: Wita Stwosza 48

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-661

Telefon: 608 888 888

WWW: https://carpediem-klinika.pl/

Wyraź opinięUżytkownik opotered napisał:
Uważam, że Carpe Diem to w pełni profesjonalna klinika zajmująca się medycyną estetyczną. Ja jestem zachwycona efektem końcowym przeprowadzonych zabiegów, m.in. wypełnianiem zmarszczek kwasem hialuronowym. :)
Data: 2019-12-02 12:23:42
Ocena: 5

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Solidarności 115

Warszawa

Hostamo Agencja hostess

Pełczyńskiego 20

Warszawa

© Copyright 2023 | www.michalakbus.pl