Lokalizator instalacji podziemnych

Opis:

Data dodania: 04-01-2018

Instalacje podziemne nieraz stają się powodem, dla którego konieczna jest rezygnacja z planów budowlanych. Obecnie jednak zaawansowany technologicznie pozwala uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, kiedy przypadkowo natrafia się np. na rury kanalizacyjne. W tym celu warto postawić na dobrej jakości lokalizator instalacji podziemnych np. marki Leica. Różne lokalizatory w swojej ofercie posiada firma Delfin Detection & Mapping, która zajmuje się również profesjonalnym świadczeniem usług detekcji i mapowania. Jeśli nie jesteś pewien, na jakiej głębokości znajdują się rury czy kable elektryczne, ta firma rozwieje Twoje wątpliwości.

Poza tym, posiada w swojej ofercie również usługę  wypożyczenia sprzętu przydatnego w czasie lokalizowania np. rur, kabli. Na delfind.pl dowiesz się więcej o oferowanych przez nią usługach.
Informacje:

Nazwa: Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności 115

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-140

Telefon: +48 514 778 694

WWW: https://www.delfind.pl/

Wyraź opinięUżytkownik ursursut napisał:
Usługi firmy Delfin będą przydatne każdemu, kto chce uniknąć dodatkowych i nie potrzebnych kosztów na swoim placu budowy. W nowoczesny sposób pomagają zlokalizować np. leżące pod ziemią instalacje. :)
Data: 2019-04-02 12:58:20
Ocena: 5

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Hostamo Agencja hostess

Pełczyńskiego 20

Warszawa

Ayming Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 63

Warszawa

© Copyright 2024 | www.michalakbus.pl