Wieszak drzewo | https://furnigo.pl/

Opis:

Data dodania: 06-01-2022

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów (zarówno prywatnych, jak i biznesowych lub instytucjonalnych) firma Benugo Sp. z o.o. Sp. k. prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wysokojakościowego asortymentu do aranżacji i wyposażenia wnętrz. W prowadzonym sklepie online udostępnia stale uzupełnianą o nowe modele listę sprzedażową, dzięki czemu odbiorca może bezproblemowo zamówić meble, elementy oświetlenia czy dodatki w niewygórowanej cenie i bez wychodzenia z domu.

Pracownicy sklepu prowadzą wysyłkę towaru na terenie całej Polski. Priorytetem dla nich jest terminowość realizacji dyspozycji i jak najlepsze zabezpieczenie zawartości paczki na czas transportu, aby uniknąć przypadkowych zniszczeń. Tyczy się to w szczególności elementów podatnych na uszkodzenia mechaniczne, jak obudowy kinkietów czy inne oszklenia.

Proponowany asortyment jest zróżnicowany i nadaje się do przestronnych wnętrz, jak i niewielkich powierzchni, np. przedpokoju. Dostawca poleca tutaj efektowny wieszak - drzewo. 
Informacje:

Nazwa: Meble-Bocian

Adres: Wręczycka 268

Miejscowość: Częstochowa

Kod pocztowy: 42-202

Telefon: 343000052

WWW: https://furnigo.pl/

Wyraź opinięNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

P.H. BAU-TEC

Wilsona 30

Częstochowa

WindBal

Wałowa 39

Tychy

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Giewont 16

Bielsko-Biała

© Copyright 2024 | www.michalakbus.pl