Producent mebli szkolnych

Opis:

Data dodania: 08-10-2023

Doświadczona firma działająca w branży wyposażenia placówek edukacyjnych to najlepszy dostawca tego rodzaju asortymentu, jakiego można wybrać. Ma on świetny stosunek ceny do jakości, a także prezentuje szeroki wybór produktów. To nie tylko krzesła i stoliki do szkół czy przedszkoli, ale też biurka dla nauczycieli czy meble szatniowe, wszystko najlepszej jakości, wykonane w sposób utrudniający uszkodzenia, a ułatwiający zachowanie czystości.

Producent mebli szkolnych - Mextra School, zadbał przy tym o więcej detali i udogodnień niż można byłoby się spodziewać. W ofercie można znaleźć między innymi krzesła i stoły z regulacją - wysokości siedziska i blatu, a także meble zbudowane w taki sposób, by niemożliwe było kołysanie się na nich. Dzięki temu można uniknąć znacznej części wypadków, o jakie nietrudno w grupach dzieci i starszych uczniów.

Meble są też estetyczne, wykończone w różnych kolorach i zachowują doskonałą prezencję przez długi czas, gdyż są odporne na uszkodzenia. Mają niskie ceny.
Informacje:

Nazwa: MEXTRA Sp. z o.o.

Adres: Szkolna 15

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Kod pocztowy: 47-225

Telefon: 77 540 78 88

WWW: https://mextraschool.pl/

Wyraź opinięNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

OROME SC

Pułaskiego 17

Kluczbork

Apteka Urtica

Królowej Jadwigi 12

Kędzierzyn-Koźle

HSI Sp. z o.o.

Technologiczna 2

Opole

© Copyright 2023 | www.michalakbus.pl