Brother ped 10 | Szyj po swojemu Agnieszka Borowska

Opis:

Data dodania: 29-09-2018

Współcześnie haftowanie zaczyna się od przygotowania projektu. Co ważne, aby projekt powstał, potrzebny jest program komputerowy taki jak Brother PED 10. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi tworzenie wzorów nigdy dotąd nie było tak łatwe. Osoby, które wcześniej korzystały z podobnych programów, nie będą miały problemów z rozpoczęcie pracy w nowym środowisku!

Co ważne, kupując program w sklepie szyjposwojemu.pl, można również skorzystać z opcji zakupu hafciarki. Niektóre modele oferowane są w zestawie z programem, co pozwala na niemałą oszczędność! Poza maszynami do szycia sklep ten oferuje również wszelkie gadżety i elementy dodatkowe, które niezbędne są w pracy krawca. Ponadto wszystko pochodzi od sprawdzonych producentów, co oznacza, że maszyny, programy i inne produkty będą służyły latami! Przekonaj się sam!
Informacje:

Nazwa: Szyj po swojemu Konrad Mioduszewski

Adres: Marii Rodziewiczówny 8

Miejscowość: Tłuszcz

Kod pocztowy: 05--24

Telefon: 500 70 47 47

WWW: https://szyjposwojemu.pl

Wyraź opinięUżytkownik radaruss napisał:
Sklep 'Szyj po swojemu' to dobre miejsce w sieci, gdzie pasjonaci krawiectwa mogą nabyć świetne maszyny do szycia czy niezbędne akcesoria. Nie wierzycie? Zajrzycie sobie na ich stronę. :)
Data: 2019-06-07 11:53:35
Ocena: 3

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)Podobne firmy

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Solidarności 115

Warszawa

Hostamo Agencja hostess

Pełczyńskiego 20

Warszawa

© Copyright 2024 | www.michalakbus.pl